Kurumlar Vergisi Uygulamalarında Özellik Arz Eden Hususlar

Spread the love

Pandemi nedeniyle ara verdiğimiz seminerlerimize yeniden başladık. Kurumlar Vergisi Uygulamalarında Özellik Arz Eden Hususlar seminerimizi gerçekleştirdik.

05.04.2022 Salı günü Bahçelievler Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezinde saat: 13:00-16:00 arasında düzenlediğimiz “Kurumlar Vergisi Uygulamalarında Özellik Arz Eden Hususlar” seminerimizin açılış konuşmasını İstanbul Meslekte Birlik Başkanı Ethem Yüksel Kahveci gerçekleştirdi. Konuşmasında pandemi nedeniyle ara verilen seminerlere bundan sonra biraz daha hız verileceğinden söz etti.
Göreve geldiğimiz günden beri 5 yıldır çok sayıda seminer verdildiğini, pandemi döneminde bile on-line seminerlerle sürekli meslektaşımızın yanında olduk dedi. Seminerler dışında KGK gibi diğer eğitim ve kurslarla da hizmet sunuyoruz, aday meslek mensuplarımıza ücretsiz eğitim veriyoruz ki bu zamana kadar bin üçyüz arkadaşımız faydalandı dedi.

Seminerin oturum Başkanlığını Mali Müşavir Selahattin Harputlu yürüttü.
İstanbul Vergi Dairesi Başkanlığı Gelir ve Kurum Vergileri Grup Müdürü Saadettin Yılmaz ve İSMMMD Beykoz İlçe Başkanı Serdar Karakuş sunumları ile bilgilerini paylaştı.

Programımıza katılan meslektaşlarımız 1 KGK Kredisi aldı.